EveMedica - osocze bogatopłytkowe

EveMedica - osocze bogatopłytkowe

Płytki R – tile są coraz bardziej powszechnym materiałem na rynku wykończeń podłóg, przez możliwość wszechstronnego zastosowania oraz dostępnej kolorystyki, która trafia w gusta zainteresowanych nimi osób, w tym ludzi zarządzających miejscem, jakim jest EveMedica - osocze bogatopłytkowe http://evemedica.pl/.


Łatwość w ich montażu umożliwia samodzielne ułożenie podłogi. Z uwagi na zastosowane w nich zaczepy motylkowe, miejsce łączeń jest niewidoczne, co daje ciekawy efekt wizualny pod postacią jednolitej powierzchni. W 95% przypadków, nie istnieje potrzeba dodatkowego klejenia płytek, dzięki czemu ich wymaga nie absorbuje dużej ilość czasu, a także stawia płytki R – tile w świetle materiału wielokrotnego użytku, łatwego w demontażu i transporcie, który nadaje się do ponownego użytku w innym miejscu, jeżeli chodzi o EveMedica czy niekiedy nawet miejsca wykonujące osocze bogatopłytkowe. Najczęściej w ofertach producentów dostępnych jest około 10 podstawowych tonacji kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie płytek do wystroju wnętrza, czy przyszłego miejsca ich zastosowania. Istnieje możliwość indywidualnego wyboru koloru z palety RAL, niejednokrotnie jednak z opcji tej można skorzystać w przypadku zamówienia o powierzchni ponad 500 m2.


Obok obiektów prywatnych jak domy i mieszkania, w których podłogi R – tile najczęściej używa się w kuchni, garażu, czy łazience, istnieje szerokie spektrum publicznego i przemysłowego zastosowania tego podłoża. Za korzystaniem z rozwiązania jakim są płytki R – tile przemawia minimalna ilość zabrudzeń oraz pyłu w trakcie ich montażu, a także niski poziom hałasu, którego brak cenią się prywatni odbiorcy tego produktu, a dokładniej wskazując także na EveMedica. Innymi miejscami, w których podłogi R – title cieszą się rosnącym zainteresowaniem, są obiekty sportowe jak kluby fitness, siłownie, czy sale gimnastyczne. Antypoślizgowa powłoka zwiększa bezpieczeństwo użytkowników danego obiektu, skutecznie izoluje podłoże oraz tłumi niepożądane odgłosy. Wysoka jakość wykonania oraz odporny na wgniecenia materiał PVC, z którego wykonane są płyty, niweluje możliwość powstawania uszkodzeń oraz wgnieceń. 


Przestrzenie takie jak hale przemysłowe, czy fabryki stają się coraz częstszym odbiorcom podług R- title. Łatwe w demontażu oraz ułożeniu, odporne na zniszczenia powstałe w wyniku transportu ciężkich materiałów przy użyciu m.in. wózków widłowych, sprawia, że tradycyjne podłogi jak wykładziny, czy beton, zostają zastąpione przez ten innowacyjny produkt. Minimalna ilość kurzu oraz zapylenia powstającego w związku z eksploatacją tego podłoża mają pozytywny wpływ na zdrowie pracowników, a także komfort ich pracy, przez brak szczelin w podłodze. Wspomniana warstwa antypoślizgowa sprosta również wymaganiom związanym z normami BHP dotyczącymi stanowisk pracy w odniesieniu do osocza bogatopłytkowego.


Także biurowce, szkoły, a nawet sklepy w dużym stopniu sięgają po to rozwiązanie. W trakcie składania podłogi R – title nie ma potrzeby przerywania regularnej pracy w danym miejscu, a niewielka ilość czasu, potrzebna do skończenia pracy, ceniona jest przez wymagających zleceniodawców, którym zależy na efektownym oraz trwałym wykonaniu podłoża. Wszechstronność, funkcjonalność a przede wszystkim ceniona sobie możliwość wielokrotnego użytku płytek R – title, ich wysoka wytrzymałość na uszkodzenia, powierzchnia antypoślizgowa o różnej fakturze, nowoczesny wygląd to rzeczy w dużej mierze decydujące o atrakcyjności tego produktu. Podobnie możliwość samodzielnego montażu oraz demontażu, która w przypadku mniejszych powierzchni, odciąża kieszeń osoby prywatnej z dodatkowych kosztów, jest atutem oraz wpływa na coraz częstsze stosowanie tego rodzaju podłóg.