O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla pokonania rutyny. Od samego startu skupiam się na tym, by dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą sposobność skorzystać. Tworzę, bo lubię, ale i z tej przyczyny, że chcę polepszać osobisty warsztat – w związku z tym jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, a poniekąd krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i wymieniaj się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma ochotę spędzić parę przyjemnych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy mamy różny punkt widzenia i różne preferencje, w związku z czym zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad napisaniem paru słów od siebie, nawet jeśli będą one krytyczne – dzięki takim komentarzom jestem w stanie się wciąż edukować.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na start kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dalszego odkrywania bloga. Jest on całkiem pokaźny, więc mam nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć na blogu coś dla siebie!